Special catalog CAT CODE

Сучасний світ швидкий та динамічний. Це вже аксіома, яка не вимагає доказів. Відчуваючи цю динаміку, ми інстинктивно рухаємось в сторону мінімалізму, здорового мінімалізму.
Отже, колекція рюкзаків, сумок та валіз CODE від CAT - це справжній дух мінімалізму без жодних компромісів в якості.  Надихаючись сучасною філософією життя та вимогами вибагливих клієнтів, CATERPILLAR створила серію, яка є квінтесенцією сучасних трендів. Нічого зайвого, тільки якість!

Загальною характерною рисою серії є матеріал. Це надійний та легкий Ripstop поліестер у формі HEX шестикутника щільністю 420D. Найефективніша і найменш марнотратна форма, що зустрічається в природі, з цією формою найчастіше асоціюються стільники бджіл – одними з найбільш соціальними і працьовитими істотами на планеті. Чистий мінімалізм від природи.

Колекція включає в себе лише саме необхідне для міста чи швидкої подорожі між ними.

В серії доступні 4 види рюкзаків.
Рюкзак - це фундамент для сучасного переміщення по місту.

  • Quest Explore 83764  Класичний, 23 літровий рюкзак на одне основне просторе відділення. Має бокові сітчасті кишені, в яких можна розмістити пляшку з водою. Класика для міста.
  • Quest Adventure 83765  Продвинутий рюкзак на 25 літрів. Ноутбук вже можна розміcтити в окремому спеціальному відділі. Бокові кишені закриваються на блискавку, а передня кишеня набагато просторіша зі спеціальним кріпленням для ключів та органайзером.
  • Quest Commuter 83826  Для вибагливих підкорювачів міста. Квінтесенція мінімалізму. Має одне спеціальне відділення для ноутбука та дві просторі кишені на передній панелі. В одну кишеню, без проблем, розміщуємо зарядний пристрій та всі необхідні дроти, а в іншій кишені всі ті речі, без яких ми не можемо обійтись. Додатково ще є маленька пласка кишеня в верхній частині. Дійсно, нічого зайвого.
  • Passport Urban 83766 Спеціальний, 35 літровий рюкзак для подорожей. Адже, спеціально розроблювався  для ручної поклажі в літаку. Правильний розмір, зручне відкривання рюкзака в формфакторі валізи, зі спеціальними ременями всередині для фіксації одягу. Бокові стяжки допоможуть зменшити розмір, а плечові лямки взагалі можна сховати в середину та нести рюкзак як сумку. Радимо в якості заміни малої валізи. Дійсно зручно.
Всі моделі мають спеціальний захищений відділ для ноутбука, в залежності від моделі можуть вміщувати 15 або 17 девайси. 

Backpacks CAT CODE

2 види сумок.
Сумка для щоденного використання з можливістю використання в якості переноски для взуття та сумка-слінг.

  • Hex Go 83769  Це сумка для повсякденного використання. Має цікаву особливість, яка дозволяє її трансформувати в сумку для взуття. Спеціальна зйомна перегородка дозволяє розміщувати змінне взуття до 43 розміру.
  • Hex Parkour 83768  Сумка-слінг з одним просторим відділом та додатковими кишенями - це запорука свободи в русі. Регульований плечовий ремінь з пряжкою легко відрегулювати під себе та швидко зняти в разі потреби. 
Ключі в слінг-сумку, а кеди в сумку для взуття. Скейт під руку - та місто твоє. Це лише одна з ймовірних комбінацій використання. Ваша фантазія та потреби будуть реалізовані без зайвих ускладнень.

Special catalog CAT CODE

Також в серії є валіза для ручної поклажі – для легких та швидких подорожей. 

  • Passport Move 83767  Це 41 літрова валіза, яка має висоту 53.5см. Жорстка половинка в якості основи дозволяє гарно тримати форму, надійно захищати речі від зовнішнього впливу, а в поєднанні з коліщатами зі спеціального сплаву резини для зниження шуму та м’якості ходу, гарантує вам комфорт в дорозі.  

Отже, що можна сказати в заключенні. В еру прогресивних технологій, коли всім бракує одного ресурсу – часу, мінімалізм є популярним стилем життя. Його прихильники справжні поціновувачі свого часу та дій, а кошти витрачають лише на речі, які дійсно потрібні. Колекція сумок валіз та рюкзаків CODE від всесвітньо відомого бренду CAT - це втілення лише необхідного в поєднанні з якістю. В серії присутні лише ті види товарів, які дійсно незамінні. Сконцентрувавши увагу лише на необхідних деталях та елементах.

Цікавий факт:
В якості експерименту, в колекції CODE вирішили використовувати логотип CAT, який застосовувався з 1967 року протягом 22 років, і тільки в 1989 році був замінений поточним, вже звичним, логотипом.